دانلود فیلم متری شش و نیم جدید ایرانی سعید روستایی, دانلود رایگان کامل فیلم متری شش و نیم جدید ایرانی با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم متری شش و نیم جدید ایرانی سینمایی بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه جدید ایرانی

دانلود فیلم متری شش و نیم

ت و سوال و به گلدانی، که خواب ِ گل ِ همیشه بهار می بیند! سلام می کنم به چراغ، به «چرا» های کودکی، به چالهای مهربان گونه ی تو! سلام می کنم به پائیز ِ پسین ِ پروانه، به مسیر مدرسه، به بالش نمناک، به نامه های نرسیده! سلام می کنم به تصویرِ زنی نِی زن، به نِی زنی تنها، به آفتاب و آرزوی آمدنت! سلام می کنم به کوچه، به کلمه، به چلچله های بی چهچه، به همین سر به هوایی ِ ساده! سلام می کنم به بی صبری، به بغض، به باران، به بیم ِ باز نیامدن ِ نگاه ِ تو... باور کن منخبر می‌دهد با کف‌ْخون‌ِ سرخ‌ موج‌هایش ! از درختان‌ که‌ دسته‌ی‌ جانی‌ِ تیغ‌ِ تبر می‌شوند و برادران‌ هم‌ریشه‌ را درو می‌کن را ، آبشارُ خورشیدُ درختان‌ را ، پرندگان‌ُ ماه‌ُ سرزمینم‌ را ، و تو را !

فیلم متری شش و نیم - Metri shesh o nim سال ساخت: 1396 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده : پیمان معادی | نویسنده و کارگردان : سعید روستایی http://www.cooldownload.ir

اسامی بازیگران متری شش و نیم پیمان معادی، شهاب حسینی، امیر جدیدی

خلاصه داستان متری شش و نیم: این فیلم به مواد مخدر و عواقبی که این مساله برای جامعه و خانواده ها به وجود می‌ آورد می‌ پردازد. در واقع نسخه فعلی فیلمنامه نسبت به نسخه اولیه آن تغییراتی داشته و برخی از جزییات نیز به طور کامل عوض شده است.

Advertisement

خبرهای جدید از متری شش و نیم با توجه به تکمیل گروه بازیگران و برخی از عوامل پشت دوربین، به احتمال فراوان فیلمبرداری این فیلم بزودی در تهران آغاز خواهد شد. چندی پیش درخواست پروانه ساخت برای فیلم سینمایی «متری شش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی پیمان معادی توسط شورا رد شد. سرانجام پس از تغییر تهیه کنندگی این فیلم از پیمان معادی به سیدجمال ساداتیان و پس از چند بار بازنویسی فیلمنامه، پروانه ساخت «متری شش و نیم» اوایل آذرماه صادر شد.

 

دانلود فیلم متری شش و نیم