دانلود فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهران فر

دانلود رایگان کامل فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهران فر, دانلود فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهران فر با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهران فر سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه با بازی احمد مهران فر

Illustration for article titled دانلود فیلم راه رفتن روی سیم با بازی احمد مهران فرem/em
Advertisement

دانلود فیلم راه رفتن روی سیم

ار لیلا کردبچه، شعر ماه، شعر فانوس، شعر بوسه 4 نظر | توسط: نیما شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1391 ساعت 09:49 ق.ظ آهای ا به باد می‏ دهی انجیل دیگر نازل می‏شود. همین که پلک تکان می‏ دهی جهان از سر آغاز می‏ شود آیینه‏ گی چشمت را شاید پیش از میلاد دریا‏ها به نقاشان باران بردند تا سرنوشت خنده‏ هاشان زلالی‏‌تر شود، تا آب‏ها رنگ لبخندت را از یاد کنند و بعدِ وا کردن لبت ماهیگیران پیر، سبدهای ماهیان صید شده‌ شان را به آب‏ ها، دوباره پس دهند، سنگ ‏ها تا سنگ هستند سکوت کنند، و قایق‏ ها تا دنیا دنیاست دنبال لبخندت، دل دریا‏ها را گشت بزنند. پس موهایت را به باد بده و آغوشت را باز کن ... “امان پویامک” (13مرداد 1387) نیستی ! “ناهید عرجونی” برچسب‌ها: اشعار ناهید عرجونی

Advertisement

سال ساخت: 1395 |پخش: ? | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: سعید سعدی | نویسنده و کارگردان: احمدرضا معتمدی

اسامی بازیگران راه رفتن روی سیم حامد کمیلی، احمد مهران فر، اندیشه فولادوند، سیدمهرداد ضیایی و هومن برق نورد همراه گروه راک میدان آزادی در نقش بند راک.

Advertisement

خلاصه داستان راه رفتن روی سیم: داستان زندگی یک نوازنده دو تار سنتی را روایت می کند که از شهرستان برای پیدا کردن کار به تهران می آید و پس از گذشت چندی جذب یک بند راک می شود… .

خبرهای جدید از راه رفتن روی سیم این فیلم با نام قبلی بوف کور متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر بود که توسط هیات انتخاب برای حضور در این فستیوال پذیرفته نشد و همین امر در نهایت منجر به اعتراض بازیگران و سازندگان آن شد.

Advertisement

تاریخ اکران راه رفتن روی سیم شهریور 97

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی ... گالری عکس های فیلم راه رفتن روی سیم ...

Advertisement

دانلود فیلم راه رفتن روی سیم

Share This Story

Get our newsletter