تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل پزشکی در ترکیه یک مسیر مناسب برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند و قبولی در آزمون ایران برایشان مشکل است، می باشد. در ترکیه 6 دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت و علوم ایران وجود دارد که در بین این دانشگاه ها می توان انتخاب نمود در دانشگاه های دولتی با هزینه بسیار پایین مشغول به تحصیل شد.

Advertisement

در ترکیه برای قبولی در رشته پزشکی باید در آزمون YOS یا SAT شرکت نمائید و اکثر دانشگاه های ترکیه این دو آزمون را قبول دارند و با قبولی در هرک دام از این آزمون ها می توانید برای دانشگاه مورد نظر خود اقدام نمائید. برای آماده شدن در این آزمون باید در کالج های پیش پزشکی در ترکیه شرکت نمائید و بتوانید با اطمینان بیشتر خود را برای تحصیل پزشکی در ترکیه آماده نمائید.

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل دندانپزشکی نیز مانند پزشکی متقاضیان زیادی دارد و شما می توانید کشور ترکیه را برای تحصیل در این رشته انتخاب نمائید زیرا مزایای زیادی را برای شما فراهم می نماید. به صورت کلی مزایای تحصیل دندانپزشکی در ترکیه شامل موارد زیر می باشد:

· امکان تحصیل در دانشگاه های مورد تایید

· امکان تحصیل در این رشته با هزینه های بسیار پایین

· امکان کار در حین تحصیل و همچنین کار در بیمارستان ها بعد از اتمام تحصیل

· درصد قبولی بیشتر در این رشته نسبت به آزمون ایران

تحصیل دندانپزشکی نیز مانند رشته های دیگر نیازمند قبولی در آزمون YOS یا SAT می باشد و شما می توانید با قبولی در این آزمون ها امکان تحصیل دندانپزشکی در ترکیه را دریافت نمائید و از مزایای این کشور برای تحصیل بهره مند شوید. برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین بررسی نحوه آزمون در این کشور با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

Advertisement

 

Share This Story

Get our newsletter